Messi rajongói: 4-0-ra verte a Getafet a Barcelona

Szeretettel köszöntelek a Messi és Barcelona rajongók klubja ... közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.hajrá barca!

• Fórumtémák - 2 db

Messi és Barcelona rajongók klubja ... vezetője

Könnyed Barcelona győzelem

4-0-ra verte a Getafet a Barcelona. Ezúttal Sánchez volt a legeredményesebb.

Valószínűleg senki sem a Getafétől várta el, hogy megállítsák a Barcelonát, azonban a gránát-vörösök ilyen sima győzelmét kevesen gondolták volna.

A katalánok maximálisan kiszolgálták a Nou Camp közönségét, négy gólt szereztek, valamint 75-25%-os labdabirtoklással esélyt sem hagytak a Getafének.

A gólok sorát Alexis Sánchez nyitotta a 13. percben, innentől kezdve pedig nem az volt a kérdés, hogy szerez-e pontot a Getafe, hanem mindössze az, hogy vajon elkerüli-e a nagyarányú vereséget. A 44. percig megúszták újabb bekapott gól nélkül a vendégek, ám ehhez az is kellett, hogy a 17. percben Cata Díaz mentett a gólvonalról - vagy azon túlról - .

A 44. percben azonban már nem mentett senki, és Lio Messi góljával 2-0-ra vezetett félidőben a Barca.

A szünet semmin sem változtatott, a Getafe ugyanúgy erőtlenül játszott, a kérdés csak az volt, hogy vajon mennyinél áll meg a Barca.

A katalánok végül négynél tették meg ezt a szívességet a vendégeknek. Előtte azonban még megszerezte második gólját Alexis Sánczez, és első találatát Pedro. Előbbi a 73. percben fejelte gólját, utóbbi pedig két perccel később, szintén fejjel volt eredményes.

Pedro gólja zárta a mérkőzést, a negyedik gól után már nem esett több gól, habár a Barcelona könnyedén hinthetett volna még néhányat.