0-4 Messi (min 56)
0-5 Villa (min 89)

5-0 csapkodott, és rekord

Jordi Clos

Barca megsemmisült BATE Boriszov célokkal a Messi (2), Pedro, Villa, és egy öngól, és jött el az első győzelmét ebben a szezonban a Bajnokok Ligájában. Messi dolgozott szinten Kubala a második gólkirálya a történelem a klub.

Barca nem hagy teret meglepetés Minszkben, ahol a BATE Boriszov játszani a hazai mérkőzéseit A Bajnokok Ligájában. A fehérorosz bajnok meghazudtolta saját hírnevét, mint egy támadó csapat, és átadta a kezdeményezést, hogy Barca a kezdetektől fogva. Barca kellett sokat játszani követően a sorsolás ellen AC Milan a Camp Nou, és úgy döntött, a játék 3 gól a szünet előtt. A második félidőben is teljesen által irányított Guardiola játékosai, Messi megegyezett Kubala rekordját, és a Barca érte el újra eddigi legnagyobb vendégcsapat nyer a versenyen. Ez volt a lehető legjobb tisztelgés a végén "Chus" Pereda.

Támadás egy védekező fal

BATE mutatott sok tekintetben, sőt félelmet, hogy a Bajnokok Európa. Ők védték igazán mély, 10 játékos gyakorlatilag a saját területén, és Kezman, mint a magányos támadó. Tehát, a kivéve a páratlan ellentámadás a beloruszok, a játék lett Barca monológ, hasonló a jelenetet, amikor szembe Rubin Kazan. Ezúttal azonban a Barca sokkal többet függőleges, és hatékony.

3-0 a félidőben

Barca volt teljes birtokában, és megpróbálta áthatolni a védelmi hálózat hosszú lövések, mint azok a Thiago (min 7) és Messi (min 17). A Barca ostrom hamar megtalálta a jutalma: A 18. percre egy kereszt az Alves került átirányításra a saját célt Volodko, nyomás alatt A Messi. Barca követte "működési módja", hogy ez 2-0, amikor Villa átlépte a labdát A Pedro, aki előre állattartó Gutor azon kísérlete, hogy elkapja a labdát, és hogy egy pillantást vetett fejléc a hálóba.

Nem sokkal azután, Gutor nem is menteni 2 kép a Villa, de hírnök ismét a 3. cél amikor leesett egy kereszt a Pedro és opportunista Lionel Messi megcsípett, hogy ez 3-0 (min 38).

Messi megegyezik Kubala rekordját

A szünet után, BATE próbálta tolni egy kicsit, míg a Barca ragadt a 4-3-3 formáció, hozta vissza ezt a játékot. Most volt még hely, és Messi volt a teljes előnye. A kombinált Alves, és kiváló sztrájk a felső sarokban, lehetővé Leo fogni Kubala a második gólkirály a Barça történetének 194 célokat. A meccs úgy döntött, Guardiola úgy döntött, hogy pihenni a játékosok, mint Abidal és Xavi.

Megsemmisítése több rekordot

Alatt nagy mennyiségű eső Barca megőrizték magas százalékban rendelkeznek, és intenzitása, a végére. Nyomás a Villa a fehérorosz védelmi lehetővé tette számára, hogy visszaszerezze a labdát és megverte a kapus, hogy ez 5-0. Vitathatatlan győzelem és újabb mérföldkő el: egyenlő Barca legnagyobb győzelem a Bajnokok Ligájában az otthontól távol.