0-2 Messi (min 65)
0-3 Messi (p) (min 37)

Semmi sem tudja megállítani őket! (0-3)

Jordi Clos

Úgy tűnik, hogy semmi sem tudja megállítani ezt a Barca. Miután egy bonyolult út Navarra érkező kevesebb mint egy óra előtt kick-off, a csapat krétával fel a hetedik vendégcsapat győzelme a távon egy 0-3 győzelem a Reyno de Navarra.

Két gól Messi és egy Pedro lesz dörzsöli ki a rossz emlékek egy zavaros nap, amikor a csapat végre kellett utazni vonattal és autóbusszal a Pamplona ma délután, miután a káoszt okozott a spanyol légi irányítók sztrájk. A játék indult 45 perccel később, mint tervezett, de egyik sem a szóváltás úgy tűnt, hogy bajba Barça, aki félresöpörte az addig veretlen otthon Osasuna, hogy elfogynak a kényelmes 0-3 nyertesek.

Ez volt Leo Messi, aki elkapta a szem újra felállítása Pedro nyitó és a következő két gólt, az egyik egy büntetést.

Bizalom magas

Után lassan indult, amely talán tartozott valamit a bonyolult út, Barça csakhamar a ritmust és Guardiola küld el ugyanezt a 11, aki verte Madrid, a bizalom hamar átfolyik a csapat és a 26 percben egy szép keresztül labdát a középső Messi megjelent Pedro a tűz múlt Ricardo a nyitó. Csaknem rögtön utána, csak a posta és a házigazdák "állattartó tartott Messi fel a másik után, tiszta kombináció között az első három.

Ellenőrző

A cél bekísérte egy olyan időszakban, ellenőrzés és uralom birtoklás, szokatlan egy ilyen harcos földre. Csak az utolsó gyilkos lépés hiányzott, és bár Osasuna próbálta ki az agresszió a szünet után, Barça megtagadta el kell tolni, és tanult a tavalyi szezonban, amikor Osasuna felhívta a késői, késő cél, Guardiola a férfiak továbbra is, hogy a támadó opció .

A baszkok "lehetőségeket végül szegezett a 65 perc, amikor Messi outsprinted a védelmi és lőttek a Barca a második.

Az első büntetés és a második cél a Messi

David Villa fáradhatatlanul támadta a Osasuna védelem, de nem tudta, hogy a harmadik, megtiszteltetés, hogy esett, hogy Messi, aki áttért a 82. perc büntetést - Barça első a bajnokságban kampány - megerősíteni a csapat hetedik győzelem a hét az úttestre kezdete ebben a szezonban.