2-1 Messi (min 58)
3-1 Messi (min 84)

Megállíthatatlan! (3-1)

Jordi Clos

Barca legyőzte Villarreal egy izgalmas játék a Nou Camp. Villa kerekítve egy dühös Barça kezdeni egy gólt 21 perc alatt, de a látogatók visszavág 5 perc múlva, miután egy ellentmondásos off oldalán határozatot tagadta Barca a második.

Barça bátorsága és a jó foci látta őket ellen-formában Villarreal egy játék három egyértelmű szakaszból áll: először egy gyönyörű 25 perces időszak elején a játék megkoronázta Villa célja, következő Villarreal vissza vágok és megvan a sorsolás, majd a A többi mérkőzés, a monológot a labdarúgás a bajnok két Messi sztrájk.

Forgószél start

Ez volt a forgószél kezdődik Guardiola csapata, amelynek üteme és a tompított is kiváló, mert beszorult a Villarreal vissza a dobozt, és hogy szükség van egy nagy mentése Diego Alves a 13 perc alatt egy pontot üres Messi lövés tartani a látogatók a játék. Én 21 perc alatt bár, a Villa adta Barça a vezetést, mint ő ragyogóan kerekítve halálos elleni támadást a tűz múlt az üzembentartó.

2-0 1-1

Barça kellett volna két up után nem sokkal, amikor Messi és Pedro ugrott a les csapda csak a vonalbíró, hogy megmagyarázhatatlan módon lobogó õket, és tagadja azokat a cél. Abban a nagyon következő fázisában játszani, és számos Barca játékos nyilvánvalóan még mindig lenyűgözött a bíró korábbi határozatát, Nilmar waltzed át a Barça védelmi és hozta Villarreal vissza a mérkőzést. A cél úgy tűnt, hogy megrendült Barca és követ néhány percre a veszélyt a látogatók.

Xavi és Pedro létrehozott Messi

A játékosok hamarosan fel a morgás a ref mögöttük, és bár a félidőben láttam őket újra meghatározó előtt a csapatok elindultak a kijelző rosszalló zsebkendők hullámzó a mérkőzés tisztviselők a tömegből. Barça jött ki a szünet után ugyanúgy voltak az első, és van egy megérdemelt második, amikor egy gyors szabadrúgást Xavi a küldött Messi, aki játszott egy szép egy-két a Pedro előtt forgácsolás elmúlt Diego Lopez.

Crowd kap elég az ünneplésre

A tömeg ünnepelte a csapat nagyszerű labdarúgó most is, mint Busquets, Iniesta és Xavi diktált játszani a középpályán. Keita jött a Villa, hogy egy kicsit több izom az utolsó 15 percben, és a védelmi szimatolt ki semmi támpontot a Villarreal visszatérése. Hat perc van hátra az óra, Messi ismét találkozott Pedro kereszt és tette a 3-1 igazságot egy körül teljesítményét a legmagasabb kaliber Guardiola csapata, akik csak fel a győzelmet Madridban nem játszik holnap.